Повернення товару

1. Повернення приймаються тільки після узгодження з менеджером. Повернення без узгодження НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ !!!
2. Після відправки повернення необхідно повідомити номер декларації менеджеру по телефону або на електронну пошту.
3. Вартість перевезення по поверненню сплачує відправник.
4. Повернення не приймаються без поворотної накладної.
5. Повернення без накладної будуть відправлені назад за рахунок відправника

Політика повернення товару 

1. Покупець має право відмовитися від товару в будь-який час до його передачі і під час передачі, якщо замовлений ним товар не відповідає товару, який він хотів придбати, а після оплати товару і передачі його кур'єром покупцю відповідно до «Закону про захист прав споживача» - протягом чотирнадцяти днів покупець може повернути або обміняти товар неналежної якості.
2. Обмін або повернення товару може бути здійснене за умови, що товар не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, а також збережені:
 -  цілісність і всі компоненти упаковки;
 -  ярлики;
 - заводське маркування.
3. Не підлягають поверненню продавцеві товари належної якості, споживчі властивості яких істотно змінюються протягом короткого періоду часу і інші товари, які не можуть бути реалізовані продавцем після повернення товару споживачем внаслідок істотної зміни природних властивостей товарів.
4. Не підлягає поверненню товар належної якості, щодо якої покупець або спеціалізована організація приступили до установки (монтажу) з моменту початку такої установки (монтажу).
5. Не підлягає поверненню товар належної якості з розкритою споживачем герметичній виробничій упаковкою товару за умови, що споживач мав можливість зробити зовнішній огляд товару без розтину такої упаковки.